Music Of WorLd
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Music oF WorLd

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

dikkat bu korku hikayesı rütk tarafından ızın verılmışdır... xD

YazarMesaj
onu[R]ap
Chatox Moderator
Chatox Moderator
onu[R]ap

dikkat bu korku hikayesı rütk tarafından ızın verılmışdır... xD Empty
MesajKonu: dikkat bu korku hikayesı rütk tarafından ızın verılmışdır... xD   dikkat bu korku hikayesı rütk tarafından ızın verılmışdır... xD Icon_minitimePaz Nis. 19, 2009 12:24 pm

Sayın okuyucular bu anlatacağım hikaye tamamen yaşanmıştır öncelikle buna gerçekten inanın aslında bu bir hikaye değil,gerçek.Olay benim yakın arkadaşlarımdan birinin yengesinin yada halasının başından geçmişti 2 sene önce olay Bursada geçiyor arkadaşımın yengesi mimarlık işi ile uğraşıyordu,çok iyi bir mimardı kocasıyla beraber aynı meslektelermiş.İş çıkışı kocası eve giderken bir fast food'çuda durmuş.Kasadaki adam gelen adamı dikkatlice süzdü ve ona karına dikkat et demiş bilyorum alakasız am a durup dururken adamın ağzından çıkmış sen ne demek istiyorsun durumuna gelmiş olaylar ve ortalık yatışmış.Sonra adam eve geldiğinde karısını yani arkadaşımın yengesini bulamamış ara ara ara ara yok.Tabi çok meraklanmış sonra telefon gelmiş telefonda meraba ben emniyatten arıyorum,eşiniz trafik kazası geçirdi ve malesef hayatını yitirdi başınız sağolsun demiş arayan kişi sonrada arkadan bi ses;Tatlım sen mi geldin demiş
bu ses karısının sesiymiş ama adam az önce aldığı telefondan sonra birinin onu kekledeğini düşünmüş yada düşünmek istemiş.Sonra adam;Evet sen ne zaman eve geldin? demiş.

dikkat bu korku hikayesı rütk tarafından ızın verılmışdır... xD
1 sayfadaki 1 sayfası